Кошик (0)
0 грн

Який спосіб роботи кращий для нашого здоров'я?

Який спосіб роботи кращий для нашого здоров'я

Існує багато видів робіт. Але в даній статті ми представимо вам класифікацію їх за внутрішнім відчуттям людини, що безпосередньо впливає на емоційний стан і відповідно стан здоров'я. Є три найпоширеніші види:

1) Страждати на роботі, ненавидіти її.
2) Працювати із задоволенням, але отримувати копійки
3) Розвинуте хобі, яке приносити дохід.

Про ці пункти докладніше нам розповів представник компанії Jooble в Україні.

Працювати і страждати
Скільки людей страждає від того, що намагаються заробити більше, виконати план і навіть жертвувати своїм вільним часом в надії отримати якийсь бонус в кінці місяця.
Люди часто обмежують себе, не розуміючи і не бачачи, що вони можуть і вміють щось краще за інших. Але страх бере верх і людина в даній сутичці програє, продовжуючи працювати за копійки і тримаючись за нецікаву роботу як за останню надію. Таким чином, він зариває всі свої таланти і вміння, вічно страждаючи на ненависній роботі.

Робота в задоволення з меншим прибутком

Є безліч професій, які низькооплачувані. Але вони деяким людям приносять величезне задоволення, незважаючи на маленькі гроші. Хтось дуже любить викладати в музичній школі, хтось, любить працювати касиром, обслуговуючи клієнтів, продавати якусь дрібницю і так далі. Ті чи інші посади не принесуть багато грошей, але люди виконуючи свій обов'язок, на своєму робочому місці будуть набагато щасливішим! Така робота, а точніше ставлення до неї, збереже в рівновазі ваш внутрішній стан, і ви будете перебувати частіше в стані щастя. Відсутність додаткового стресу по невдоволення роботою збереже ваше здоров'я.

Що ж робити?
Що б не псувати собі нерви, а відповідно і здоров'я, можна і навіть потрібно приступити до таких дій:

Пройти тест на «Любов до професії»

Таких тестів зараз багато в Інтернеті, або можна навіть звернутися до професійного психолога. Ви можете задавати собі це питання кожен день, поки у вас не виникне одна відповідь: «Я люблю свою роботу». Якщо це так, то ви один з найбільш щасливих людей, і швидше за все здорових. Якщо ж ні, то уявіть, що у вас є нескінченна кількість фінансів. Що б ви хотіли робити, що потім могло б принести гроші? Чим би хотілося займатися, від чого б ви не могли відірватися? Задайте собі це питання і знайдіть відповідь вже сьогодні!

Золота середина

У всьому цьому потрібно знайти баланс. Це складно, дуже. Удвічі складніше, якщо у вас немає інтересів. Почніть досліджувати себе. Якщо ви визначилися, то присвячуйте цього якомога більше часу, сил і старань. Головне - займайтеся своїм хобі з розумом, і без шкоди здоров'ю. Розвиваючи свій напрямок ви через певний час побачите результат, а найголовніше ви зрозумієте, що ваше улюблене справа, тобто хобі, одного разу почне приносити дохід. І якщо у вас це вийде, ви помітите поліпшення стану свого здоров'я і позитивний настрій.

17 липня 2017, 00:07