Кошик (0)
0 грн

Як назавжди позбутися від дискомфорту, пов'язаних з травленням?

Кожна людина має різні слабкості, які заважають йому нормально функціонувати. Але не кожен знає, що з ним відбувається, чому, і як боротися з певною проблемою. А є й такі проблеми, про які важко і не прийнято говорити вголос, тому ми шукаємо всі відповіді в інтернеті. Звичайно, що краще звертатися відразу до лікарів, які допоможуть вирішити всі ваші проблеми, але в повсякденній суєті нам колись відвідувати лікарів, а потрібно прямо зараз щось робити.
Для початку Вам потрібно дізнатися, що таке кишкові розлади і чому вони відбуваються?
Розлади - це стани, які часто впливає на ваш тонкий кишечник. Деякі з них також можуть впливати на інші частини вашої травної системи, наприклад, на товсту кишку.
Лікувати розлади можна засобом Ентерол, яке допоможе в дуже багатьох типах розладах, але що б розібратися рекомендуємо детально вивчити інструкцію для Ентерол 100.
Розлади кишечника впливають на те, як ваше тіло перетравлює і засвоює їжу. Вони можуть викликати неприємні симптоми, такі як діарея або запор.
Найбільш поширені розлади - це синдром роздратованого кишечника (СРК). СРК вражає як тонкий, так і товстий кишечник. Це може викликати часті шлунково-кишкові проблеми, які заважають вашому повсякденному житті. Від нього страждають до 11 відсотків людей в усьому світі.
Також діарея, яка характеризується рідким водянистим стільцем або частою необхідністю спорожнення кишечника. Діарея може бути гострою або хронічною.
Гостра діарея виникає, коли стан триває від одного до двох днів. У вас може виникнути діарея в результаті вірусної або бактеріальної інфекції. В інших випадках це могло бути пов'язано з харчовим отруєнням.
Існує навіть стан, відоме як діарея мандрівників, яке трапляється, коли у вас діарея після контакту з бактеріями або паразитами під час відпустки. Гостра діарея зустрічається досить часто.
 Хронічна діарея - це діарея, яка триває не менше чотирьох тижнів. Зазвичай це результат кишкового захворювання або розлади.
Що викликає діарею?
У вас може виникнути діарея в результаті ряду умов або обставин. Можливі причини діареї:
- непереносимість харчових продуктів, наприклад, непереносимість лактози
- харчова алергія
- побічна реакція на ліки
- вірусна інфекція
 -бактеріальная інфекція
- кишкове захворювання
- паразитарна інфекція

Які симптоми діареї?
Є багато різних симптомів діареї. Ви можете випробувати тільки один з них або будь-яку їх комбінацію. Симптоми залежать від причини.
Часто виникає одне або декілька з таких симптомів: нудота, біль в животі, спазми, здуття живота, зневоднення, часті позиви на випорожнення кишечника.
Більшість людей не люблять говорити про це, але шлунково-кишкові проблеми - звичайна справа і тут потрібно ефективний засіб - Ентерол в пакетиках!
Ентерол - непрозорі желатинові капсули білого кольору, що містять порошок світло-коричневого кольору зі специфічним запахом. Антидіарейні мікробні препарати, які повністю виводяться з калом протягом 3 - 5 днів.
Також препарат допомагає і при інших видах розладу кишечника з якими можна ознайомитися в інструкції або запитати у вашого лікаря.
Будьте здорові!
І пам'ятайте, що Ваше здоров'я у Ваших руках!

28 жовтня 2019, 00:10