Кошик (0)
0 грн

Вакуумні пробірки для забору крові за кольорами

Часто пацієнтам призначають здати венозну кров для того, що б провести її аналіз. Результати аналізу крові дають доктору можливість поставити точний діагноз і в результаті призначити лікування. Уже кілька років в лабораторіях проводять паркан не шприцом а за допомогою вакуумних пробірок. Такий метод менш болючий для пацієнта і спрощень для лаборанта.

 

Процес забору крові вакуумної колбою виключає момент взаємодії крові з повітрям, зовнішнім середовищем, що сприяє більш точним результатами. Вакуумні пробірки забезпечуються кришечками різних кольорів. Колір кришечки залежить від того, який хімічний реагент перебувати всередині пробірки. Вони можуть бути різними, оскільки забір виробляють для різних аналізів.

 

Оскільки кожен пацієнт здає кров для різних цілей, то лаборанту необхідно швидко орієнтуватися який реагент повинен бути всередині пробірки. Для цього на пробірках є спеціальна інформація з описом реагенту, або його відсутністю, і пробірки відрізнятися за цією ознакою за кольором кришки для того, що б лаборант міг швидко здійснити вибір. Завдяки цьому, вдається звести до мінімуму кількість помилок при зборі матеріалу, його обробці і проведенні досліджень.


Ми пропонуємо широкий вибір вакуумних пробірок з разними квітами кришок.


Структура вакуумної пробірки:

  • двостороння голка;
  • тримач;
  • вакуумна пробірка.

  • Надходження крові в пробірку забезпечується за рахунок дозованого вакууму.
  • Одна частина голки призначена для проколу вени, інша - закрита захисним гумовим чохлом, для проколу пробки.
  • Як правило, кришки складаються з двох елементів - гумової пробки і пластикового корпусу, який позначений тим чи іншим ідентифікаційним кольором вказує на специфіку наповнювача.
  • Що стосується форми, то на кришці вакуумної пробірки обов'язково присутній поглиблення, що охороняє від контакту з кров'ю, яка може залишитися після забору матеріалу.


Вакуумні пробірки для забору крові за кольорами:

Вакуумна пробірка з червоною кришкою.
З активатором згортання - призначена для ефективне згортання крові для дослідження сироватки в біохімії, імунології, серологіі.

 

Вакуумна пробірка з жовтою кришкою.
З гелем і активатором згортання - при центрифугуванні перетікає з дна пробірки, утворюючи стійкий бар'єр між сироваткою і клітинами крові. Для дослідження сироватки в біохімії, імунології, серологіі.

 

Вакуумна пробірка з фіолетовою кришкою.
З К2 ЕДТА - призначені для вивчення цільної крові в гематології. K2EDTA використовується в основному для молекулярної діагностики, гематологічних досліджень цільної крові.

 

Вакуумна пробірка з фіолетовою кришкою.
З К3 ЕДТА - призначені для вивчення цільної крові в гематології.

 

Вакуумна пробірка з блакитною кришкою.
З цитратом натрію 3,2% (буферний розчин цитрату натрію 0,109 моль / л) - використовується як антикоагулянт, дослідження коагуляції.

 

Вакуумна пробірка з блакитною кришкою.
З цитратом натрію 3,8% (буферний розчин цитрату натрію 0,129 моль / л) - використовується як антикоагулянт, дослідження коагуляції.

Вакуумна пробірка з сірою кришкою.
З фторидом натрію - деактивує процеси гліколізу, призначення: дослідження глюкози крові.

 

Вакуумна пробірка з білою кришкою.
Без наповнювача -для забору крові.

 

Вакуумна пробірка з зеленою кришкою.
З натрій гепарином - для придушення згортання крові, для дослідження плазми в клінічній хімії, імунології.

 

Вакуумна пробірка з зеленою кришкою.
З літій гепарином - для придушення згортання крові, дослідження плазми в клінічній хімії, імунології.

Використання вакуумних пробірок для крові за кольорами спрощує процес лабораторної діагностики та дозволяє отримати достовірні результати різних досліджень в короткі терміни. Кожен виробник допускає відміну в тоні кольору кришки, але воно не суттєво і всі нюанси можна уточнити при покупці.
Також в нашому асортименті безліч звичайних пробірок як скляних так і пластикових.

16 січня 2020, 00:01