Кошик (0)
0 грн

Тримачі паперових рушників характеристики

Використання паперових рушників вважається одним із най гігієнічніших способів видалення вологи з рук

Сучасне суспільство вже важко уявити без використання гігієнічних засобів та матеріалів які сприяють підтриманню гігієни та індивідуального використання таких речей, як паперових виробів а саме: рушників, стаканчиків, тарілок та багато іншого.

Використання паперових рушників вважається одним із най гігієнічніших способів видалення вологи з рук та інших поверхонь. Саме тому паперові рушники знайшли широке використання у медицині, закладах харчування, салонах краси, громадських вбиральнях та ін. Також їх часто почали використовувати господині у побуті.

Для зручного користування такими рушниками людство вже давно придумало тримачі для них. Перше за все вони потрібні для зручного дозування рушника та комфортного вилучення із загальної пачки або рулону. Також тримачі закритого типу попереджають потраплянню вологи та різного роду бруду та бактерій. Така характеристика є важливою як в медицині так і в закладах харчування, у громадських місцях та в щоденному побуті.

На теперішньому етапі популярності тримачів для паперових рушників вибір просто надзвичайно великий щодо дизайну типу кріплення та способів укладання паперу. Тому будь-кому хто забажає придбати такий тримач для своїх потреб не буде складнощів у стилістичному підборі відносно дизайну.

Розглянемо види тримачів:

За способом кріплення

Матеріал з яких виготовлено

За типом рушників які в нього поміщаються

За типом гігієнічності

  • Відкриті
  • Закриті

 

Тримачі настінного виду кріплення є одними з найпоширеніших. Це пов’язано із зручністю кріплення та економією простору. Також саме такий тип тримачів найкраще прикріпити поблизу місця миття та дезінфекції рук та приладдя. Рекомендовано з метою підвищеної гігієнічності використовувати закриті варіанти тримачів.

 

Яким чином обрати тримачі за типом укладання рушників?

Як ми вже розглянули вище види рушників бувають листові (виймаються по одному з диспенсера) та рулонні (їх необхідно відривати).

Існують тримачі, у які вкладаються рушники у вигляді латинських літер (V, C та Z). Плюс таких  тримачів у тому що під час того як людина витягнула один листок, то інший підтягується і визирає на 2-3 см із диспенсера для того щоб його було зручно захопити.

У нашому магазині тримачі такого типу для паперових рушників представлені у різних об’ємах, розмірах, стилів, та різної максимальної кількості вмісту листів.

Диспенсери для рулонів в основному мають форму для вмісту в нього стандартного рулону паперу. Відмінність такого типу полягає в тому, що для того, щоб скористатись ним необхідно самостійно відірвати рушник по лінії відриву. У нас ви знайдете такі тримачі настінного типу кріплення, закритого типу для уникнення потрапляння зайвих елементів на папір та різних кольорів.

Користуйтеь такими важливими засобами гігієни, будемо раді допомогти знайти та придбати небхідний для вас товар.

14 квітня 2017, 00:04