Кошик (0)
0 грн

Що означають помилки глюкометра

Помилка Опис помилки Вирішення

Помилка на глюкометрі E1

 

Проблема з пристроєм для вимірювання рівня глюкози в крові. Для вирішення проблеми Е1 необхідно знову встановити батарейки та налаштувати глюкометр. Або неправильно вставлена тест-смужка, можливо зігнута.

Помилка на глюкометрі E2

 

Вставлено вологу або використану тест-смужку для визначення рівня глюкози в крові. Вставити нову, чисту тест смужку у глюкометр.

Помилка на глюкометрі E3

 

Недостатньо крові або неправильне заповнення кров’ю. Вставте нову тест-смужку для визначення рівня глюкози і нанесіть зразок крові так, щоб контрольне віконечко на тест-смужці було повністю і правильно заповнене.

Помилка на глюкометрі E4

 

Неправильне розпізнавання тест-смужки Вставте нову тест-смужку для визначення рівня глюкози і проведіть тест знову.

Помилка на глюкометрі E5

 

Користувач наніс зразок крові на тест-смужку раніше ніж на дисплеї почав відображатись значок, що кров можна наносити. Візьміть нову тест-смужку та вставте її спочатку  у глюкометр, дочекайтесь її розпізнавання і лише потім наносьте кров.

Помилка на глюкометрі E6

Забруднена смужка. Будь ласка вставте нову тест-смужку для визначення рівня глюкози та виконайте аналіз знову. У випадку миготіння значка у вигляді сонця, оберіть місце де відсутні прямі сонячні промені  та повторіть тест. Якщо помилка не пропадає, то зверніться в центр обслуговування глюкометрів.

Помилка на глюкометрі  HI

 

Результат рівня глюкози в крові вищий ніж 33,3 ммоль/л. Перевірте точність ваших тест смужок та глюкометра провівши тест із застосуванням контрольного розкину «тестової крові», яка є в комплекті із кожним глюкометром. Якщо тестовий розчин відображає результат то проведіть тест ще раз на своїй крові та у разі виникнення повідомлення HI зверніться до лікаря. Якщо на тестовому розчині з’являється повідомлення HI, то зверніться в центр обслуговування глюкометрів.

Помилка на глюкометрі  LO

Результат вимірювання нижчий ніж 0,6 ммоль/л. Перевірте точність ваших тест смужок та глюкометра провівши тест із застосуванням контрольного розкину «тестової крові», яка є в комплекті із кожним глюкометром. Якщо тестовий розчин відображає результат то проведіть тест ще раз на своїй крові та у разі виникнення повідомлення LO зверніться до лікаря. Якщо на тестовому розчині з’являється повідомлення LO, то зверніться в центр обслуговування глюкометрів.

 

25 січня 2018, 00:01