Кошик (0)
0 грн

Санаторій «Гердан»

Ідеальне мiсце розташування, санаторій знаходиться у гірській місцевості на березі річки "Прут", комфортабельні номери і багата лікувальна база, дозволяє гостям санаторію не тільки чудово відпочити, але й пройти курс ефективного лікування та оздоровлення.

 

Ефективна реабілітація

Процес кардіохірургічної реабілітації передбачає не тільки післяопераційне спостереження і лікування, але також передопераційну підготовку пацієнта. Залежно від тривалості та складності операції, відновлення може зайняти від десяти днів до одного місяця при відсутності ускладнень.

 

Індивідуальна програма

Після медичного огляду, складається план лікування, до уваги береться вікові показники, стать, особливості основного і супутніх захворювань, а також персональні побажання з боку пацієнта. По завершенні курсу реабілітації, ми надаються різні рекомендації для реабілітації в домашніх умовах.

 

Комплекс заходів

Кваліфіковані лікарі зроблять все необхідне, щоб реабілітація після інфаркту або після операції була ефективною. Будь-яка кардіологічна реабілітація включає комплекс взаємопов'язаних заходів, що проводяться під наглядом досвідченого медика для досягнення оперативного одужання і зміцнення здоров'я людини.

 

У санаторій «Гердан» приймаються пацієнти:

  • Після перенесення інфаркта міокарда
  • Після проведення стентування на коронарних судинах
  • Після аортокоронарного шунтування
  • Після заміни клапанів серця
  • Оперованих з приводу пухлин та вроджених вад серця
  • Охочі відпочити та оздоровитись в санаторії

Детальніше про санаторій тут.

12 травня 2017, 00:05