Кошик (0)
0 грн

Розроблено нову методику лікування гепатиту С

Вчені змогли розробити абсолютно новий метод терапії, що дозволяє перемогти досі невиліковну хворобу - гепатит С. Це дійсно радісна звістка, особливо якщо врахувати, що абсолютно недавно розроблений препарат Ледіфос з Індії в Україні також вже доступний до замовлення. У даній статті описується більш детально дослідження вчених, які відкрили абсолютно нову методику лікування.


У чому полягає новий метод?
Завдяки проведеним клінічним дослідженням удалость встановити, що у переважної більшості пацієнтів наступало одужання вже після шести тижнів лікування. Раніше позитивні зрушення в кращому випадку спостерігалися тільки після 12 тижнів інтенсивної терапії.
Сам курс полягає в використанні всього двох препаратів. Дослідження проводилися Національним Інститутом Здоров'я, а їх результати можна було прочитати в авторитетному журналі «The Lancet».
Для чистоти експерименту хворих гепатитом С розділили на три групи. Головною умовою стало відсутність лікування, проведеного раніше. Контрольна група в якості основного методу лікування отримувала два препарати - це «софосбувір» і раніше згадуваний «Ледіфос». Результати перевершили всі очікування - все 20 пацієнтів відчули поліпшення стану, а результати аналізів підтвердили стійку вірусологічну ремісію.


Результати двох інших груп
При цьому, в двох інших групах лікування проводилося традиційним методом або ж раніше згаданими таблетками з додаванням інших експериментальних препаратів. В даному випадку традиційна терапія виявилася не настільки ефективною і повністю не виправдала поставлених вченими цілей.
У групі, де використовувалися вищезгадані ліки з додаванням експериментального препарату з кодовою назвою GS-9451, один з 20 пацієнтів повністю вилікувався від інфекції вже після 4 тижнів з призначених для лікування 6 тижнів повного курсу. При цьому, спостерігалися і рецидиви, що показало необхідність доопрацювань в складі лікарського препарату.


Відповідно до отриманих результатів автори дослідження прийшли до висновку, що нова методика лікування, до складу якої входять «софосбувір» і Ледіфос », повністю себе виправдала. Курс терапії значно знижується, а ефективність дуже висока. З огляду на масштаби поширення гепатиту С, це дуже хороша новина, що дає шанс багатьом людям на здорову повноцінне життя.

15 серпня 2018, 00:08