Кошик (0)
0 грн

Ремонт тонометрів

Шановні клієнти, компанія МЕГА-СПЕКТР здійснює ремонт тонометрів.


Під час частого використання тонометра можуть трапляться його поломки, як втім будь-якиа мед. техніка яку ми використовуємо. Якщо ви купили якісний тонометр, то поломки в основному трапляються після закінчення гарантійного терміну.


Як визначити що ваш апарат для вимірювання тиску зламався і йому необхідний ремонт? У разі, якщо ваш тонометр не вмикається, показники вимірювання тиску невірні, присутні перешкоди, або просто механічно зламалися якісь частини апарату (манжета, груша, компресор, трубка, блок живлення (автоматичний тонометр)) та інше. Причинами поломок може бути падіння тонометра, попадання рідини, необережне поводження, просто знос.


Наші кваліфіковані майстри виконують ремонт механічних, автоматичних та напівавтоматичних тонометрів також проводять комплексну діагностику.


Ми здійснюємо ремонт тонометрів таких виробників: Omron, Medisana, Little Doctor, A&D Medical, Beurer, Gamma, Microlife, Rossmax, VEGA, Nissei, Longevita, Dr.Frei, PARAMED, Maniquick, Topcom, KARDIO-TEST, TECH-MED, B.Well, Bremed, Citizen, AEG, iHealth, Bokang, Turbo, ecomed, Withings, Trisa, Esperanza, Sinbo, Sencor, Terraillon, HEACO та ін.


Окрім ремонту тонометрів ми здійснюємо заміну: фанендоскопів, груші з клапаном, компресора, манжета, спускаючого клапана, трубок, електромагнітного клапана, блоку живлення, системи живлення та ін.


Компанія МЕГА-СПЕКТР здійснює ремонт тонометрів автоматичних, напівавтоматичних і механічних в Луцьку. Якщо ви з іншого міста, надсилайте нам свої тонометри за адресою вказаною на сайті (доставка за рахунок клієнта).


Також ми здійснюємо ремонт медтехніки.


Для уточнення деталей дзвоніть нам: +38 (095) 133 35 54; +38 (067) 715 67 52.
 

12 липня 2017, 00:07