Кошик (0)
0 грн

Ремонт і відновлення ультразвукових апаратів і датчиків МЕГА-СПЕКТР

Ремонт УЗД апаратів та УЗД датчиків

 

Шановні клієнти, раді представити Вам послугу, яка стане вам у пригоді – це ремонт УЗД апаратів та УЗД датчиків. Як не крути, а будь-яка техніка має властивість виходити з ладу.

 

У нас є необхідні інструменти, оригінальні американські і європейські матеріали і досвідчені працівники по ремонту ультразвукових систем. Ми здійснюємо ремонт УЗД апаратів та датчиків безпосередньо в Україні, а не пересилаємо їх в сторонні зарубіжні організації. Це значно пришвидшує процес та робить його економічно вигіднішим.

 

Замовивши у нас ремонт УЗД елементів, ви отримаєте високу якість, приємну вартість і мінімальний час вашої незайнятості, поки УЗД апарат буде знаходитися у нас в ремонті, адже ми розуміємо, що така апаратура є необхідною для вашої діяльності та важливою для пацієнтів.

 

Ми спеціалізуємося на ремонті різноманітних ультразвукових апаратів та датчиків, зокрема, лінійних, конвексних, кардіологічних, фазованих, вагінальних, ректальних, эндовагінальних, педіатричних та інших різновидів.

 

Згідно нашого досвіду, переважна більшість несправностей підлягає ремонту, і хоча ми  гарантуємо якісну роботу, ви, як замовник послуги, повинні віддавати собі звіт в тому, що ремонт УЗД апарата та датчика – лише подовжує йому життя на невизначений термін.

  

Ремонт УЗД датчика, або заміна його деталей можуть підлягати практично всі елементи:

 

1. Акустична лінза – це частина ультразвукового датчика, що безпосередньо контактує з тілом людини під час досліджень, зазвичай сірого, синього, оранжевого або чорного кольору. Як правило зроблена із спеціального пластику, на дотик нагадує гуму. Служить для формування геометрії ультразвукового пучка.

 

2. Акустичний модуль – найбільш важливий компонент ультразвукового датчика, що містить елемент (п'єзокристал) який закритий акустичної лінзою.

 

3. Скануюча голівка (головка датчика) – одна з трьох основних частин датчика (решта дві – кабель і коннектор). Скануюча голівка складається з пластикового корпусу і вбудованого в нього акустичного модуля, а іноді і вбудованої в неї друкованої плати з електронними елементами.

 

4. Кабель гнучкий з'єднує елемент між скануючою голівкою і коннектором, що складається з численного числа мікро-коаксіальних провідників (до 280).

 

5. Конектор – металевий або пластиковий роз'єм з численними контактами для зв'язку датчика безпосередньо до УЗД сканера. Іноді конектор містить вбудовані в нього друковані плати з електронними елементами.

 

Ми забезпечуємо в найкоротші терміни ремонт і відновлення датчиків конвексних, лінійних, фазованих, ендовагінальних, ректальних, абдомінальних, кардіологічних, електромеханічних, олівцевих.

 

Також ми ремонтуємо і іншу метехніку, подробиці тут ремонт медтехніки.

 

+38 095 133 35 54    +38 067 715 67 52

20 грудня 2016, 00:12