Кошик (0)
0 грн

Портативні УЗД апарати - вимога сучасності

Ми живемо в час, коли відбуваються зміни в медицині. Медична реформа призвела до того, що сімейні лікарі стали працювати на свою репутацію. Адже саме від якості надання послуг пацієнтам доктора отримують або більше або менше заяв на лікування у нього.

Для швидкої діагностики причин захворювання або болів у пацієнта в певних випадках необхідно проводити УЗД дослідження. Бувають випадки коли тягнути нікуди і провести УЗД дослідження необхідно негайно. «А як же швидка допомога, яка повинна відвезти пацієнта в лікарню і провести дослідження?» - запитаєте Ви. З огляду на що в наш час людям катастрофічно не вистачає часу і той факт що швидка допомога може добиратися д пацієнта крізь пробки великих міст близько години і це тільки в одну сторону, або з районного центру довго по бездоріжжю добиратися до хворого, то вся процедура займе близько по дня, тому іноді допомогу необхідно надати прямо на місці.

У наш час інженери врахували всі потреби сучасного світу і піклуючись про здоров'я і розуміючи важливість діагностування хвороб вчасно винайшли портативні УЗД сканери провідних брендів.
Плюс портативних УЗД сканерів в тому, що вони на багато дешевше ніж стаціонарні.

Є різні види портативних УЗД сканерів:

  • Портативні УЗД кольорові сканери
  • Портативні чорно-білі УЗД сканери

Також приємна новина для ветеринарів - для вашої роботи є портативні УЗД апарати і для тварин.
У комплект апаратів входить також датчик, для ветеринарних - датчики особливої ​​форми і чутливості.

Сканери оснащені спеціальним програмним забезпеченням, і функціональними кнопками для повноцінного якісного дослідження та постановки діагнозу. Якість зображення в таких апаратах якісне і не вимагає додаткової обробки. На даний момент існує вже достатня кількість виробників: Sonoscape, Toshiba, Samsung, Esaote, Mindray, Hitachi, Philips, Sonoscanner, Kontron Medical, Alpinion, Terason, Chison, Vivid, TELEMED Lithuania і ін.

Перевагою сканерів є:

  • компактність
  • мобільність
  • повнота можливостей використання така ж як і у стаціонарних
  • легкість в управлінні
  • ергономічності
  • легкість в транспортуванні

Такий діагностичний апарат - вимогу сучасності в медицині, засіб для постановки діагнозу і поліпшення якості надання медичних послуг.

01 травня 2019, 00:05