Кошик (0)
0 грн

Переваги застосування нової системи для фарбування цитологічних препаратів "CITOBARV" (C)

Гарна новина для клінічних лаборантів та для всіх, хто фарбує цитологічні мазки та препарати крові. Фахівці ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка АМН України»  та  ТОВ «Обрій-Медтехніка» попрацювали над тим, щоб процес фарбування цитологічних препаратів був зручнішим, ергономічнішим та приємнішим для працівників лабораторій. 


Після численних випробувань, опираючись на багатолітній досвід  роботи у сфері, та натхненні ідеєю покращення роботи мед працівників, науковцями та спеціалістами розроблено і впроваджено у виробництво пристрій   для фарбування, промивки та сушки цитологічних препаратів CITOBARV ©.


З яких комплектуючих складається система CITOBARV © ми розглянули детально у попередній статті "СИСТЕМА ДЛЯ ФАРБУВАННЯ ЦИТОЛОГІЧНИХ ПРЕПАРАТІВ "CITOBARV" (C). ЯК КОРИСТУВАТИСЬ.". 

Зараз розглянемо переваги нової методики роботи зі зразками біоматеріалу над старим.

 

Процес забарвлення цитологічних препаратів стає легким та чистим:

  • Забудьте про скляні рейки, з яких не рідко падають препарати;
  • Тепер мазки лежатимуть на спеціальних планшетах, що втримають їх від падіння навіть при нахилі під кутом 90º. 

 

Ваші руки більше не будуть прикрашені плямами токсичної фарби. 

  • Завдаки комплекту CITOBARV © ви більше не матимете  прямого контакту з барвниками.
  •  Тепер Ваші руки торкатимуться препаратів лише два рази:  коли Ви покладете скельця на  спеціальний планшет і коли Ви знімете з нього готові сухі пофарбовані мазки. 
     

 

Вам більше не потрібно  розкапувати фарбу з піпетки, а потім  розмащувати її по препарату.

  • Зручний диспенсер, який входить до комплекту CITOBARV ©,  дозволить мед працівникам одним рухом рівномірно нанести фарбу по всій площі препарату не ушкоджуючи мазок.
  • Ви позбавитесь від нудного витирання чи зтряхування води з кожного скла. Усі препарати сушитимуться на спеціальному планшеті одночасно, рівномірно з обох боків і без Вашого втручання.

Ви будете фарбувати, промивати та сушити одночасно у такій кількості препарати у якій  є необхідність. 

Детальніше про методику використання комплекту CITOBARV © , максимальну кількість скелець, яку можна використати та інше читайте тут CITOBARV ©.

25 серпня 2017, 00:08