Кошик (0)
0 грн

Яка медтехніка необхідна вдома

Сучасні медичні прилади для визначення загального стану організму і його окремих показників міцно увійшли в побут сучасної людини. Ми деколи навіть і не замислюємося про те, що прилади, що відносяться до розряду домашня медтехніка, раніше використовувалися тільки професійними медиками.

Завдяки цьому, відпала необхідність при будь-якому нездужанні бігти в поліклініку або викликати карету швидкої допомоги. Спочатку можна самостійно виміряти температуру, тиск, рівень цукру в крові і інші показники, які допоможуть визначити причину недуги і вжити заходів для його усунення.

Щоб підібрати необхідні для кожного індивідуального користувача прилади, треба знати, для чого кожен з них використовується. У цій статті можна знайти короткий опис приладів для домашнього користування і відповісти на наступні питання:

  • Тонометри. Їх види та призначення
  • Глюкометри і тест-смужки
  • Небулайзери та їх види
  • Аплікатори Ляпко

Де придбати медтехніку для дому

Будь-які прилади для домашнього використання можна вибрати і придбати в інтернет-магазині «МЕГА-СПЕКТР», де можна зробити замовлення на їх доставку в будь-яку точку України. Консультанти магазину допоможуть підібрати прилад відповідно до запиту споживача за якістю, функціональністю та ціні.

Тонометри

Найбільш часто використовуваним приладом є тонометр, що пов'язано з тим, що тиск це показник для діагностування безлічі захворювань. Вимірюючи тиск в домашніх умовах, можна спостерігати за цим показником в динаміці, щоб потім повідомити лікуючого лікаря.

Сучасні тонометри бувають трьох видів:

  • Механічні, робота яких заснована на вислуховуванні тонів Короткова, що виникають в момент повного припинення або відновлення течії крові через артерію, на яку накладається манжета. Ці тонометри більше підходять для професійних користувачів, так як при слабкому звучанні пульсу, простому обивателеві буває важко їх прослухати. Для нагнітання використовується гумовий балон, значення тиску фіксується на манометрі, з'єднаному з манжетою;
  • Автомати й напівавтомати - прилади, в яких для вимірювання використовується осциллометрический спосіб. Відрізняються вони лише способом нагнітання повітря в манжету. Автоматичний тонометр робить це сам, в напівавтоматі використовується гумова груша, як в механічному приладі. Самий простий у використанні тонометр автоматичного типу, який все робить сам. Слід врахувати, що повні автомати не рекомендується використовувати після 45 років, в силу деяких вікових змін, які будуть спотворювати істинні результати. Цей момент врахований в деяких автоматичних тонометрах, тому якщо необхідний автомат, то треба обов'язково вибирати тільки такі моделі.

Глюкометри

Це прилади для визначення в домашніх умовах вмісту глюкози в крові. Завдяки цим приладам хворі на цукровий діабет можуть проводити постійний самоконтроль кількості цукру і при його підвищенні оперативно відреагувати. Для контролю необхідна всього одна крапля крові, яка наноситься на тест-смужку, вставлену в прилад. Всі інші дії глюкометр виконує автоматично і видає на моніторі готовий результат.

Небулайзери

Прилади для проведення інгаляції в домашніх умовах. Деякі моделі можна використовувати в умовах стаціонару. Лікарський розчин, поміщений в спеціальну ємність, під впливом повітряного струменя, ультразвуку або коливальних рухів спеціальної мембрани розбивається на дрібні частки. Залежно від розміру цих часток, ліки досягає певних рівнів системи дихання. Найбільш дрібні частинки досягають найдрібніших альвеол, де і надають лікувальний ефект.
Вибираючи небулайзер, треба обов'язково знати, які препарати будуть в ньому використовуватися, так як ультразвук руйнує деякі антибіотики, муколітики та антибактеріальні препарати. У той же час, він має портативні розміри і при роботі не виробляє шуму.
Знаючи, які препарати будуть використовуватися, в якому режимі буде працювати апарат, чи буде він працювати поза стінами дому, можна вибрати саме ту модель, яка задовольнить потреби користувача.

Аплікатори Ляпко 

Аплікатори Ляпко це еластичні пластини і валики, для їх виготовлення використана спеціальна медична гума. На зовнішній частині розміщені в заданому порядку фіксовані голки. У їх складі можна знайти такі метали як залізо, нікель, золото, цинк, срібло, мідь. При необхідності, випускають голки з іншими поєднаннями металів. 
Плоскі статичні аплікатори і апплікаторні валики задіюють для локального впливу на різноманітні місця людського організму - основні, допоміжні і додаткові. 
Аплікатор Ляпко або валик допоможе в стислі терміни зняти больові відчуття, поліпшити функціональні можливості організму, нормалізувати нервову систему, дати відновлювальний ефект відхиленнях, що з'явилися. Практично в 100% випадків аплікатором потрібно впливати на ту область, яка турбує прямо зараз, а для поліпшення якості лікування, необхідно діяти килимком або аплікатором і на допоміжні ділянки.
 

19 жовтня 2017, 00:10