Кошик (0)
0 грн

Медсправка 079/у і її особливості

У дитячих таборах велику кількість дітей це норма. У дітей слабкіше імунітет, ніж у дорослих, тому вони швидше можуть постраждати через інфекційних захворювань. Якщо хворий школяр буде перебувати серед здорових дітей, то ймовірність заразитися різними інфекціями дорівнює 100%. Тому перш, ніж прийняти хлопців, медпрацівники повинні знати, в якому стані знаходиться здоров'я дитини.

Для цього користуються меддовідки 079 / у, яка підтверджується лікарем. Всі школярі повинні отримати цю довідку, незалежно від того, в який табір вони їдуть.

Заповнюють її дві сторони:

  1. Лікар - перед тим, як відправити дитину в табір.
  2. Медпрацівники табору, які детально оглянуть школяра.

У довідці міститься інформація про:

  • імені
  • прізвища
  • віці
  • про постійні захворюваннях
  • минулих інфекціях
  • щеплення (відповідно до часу вакцинації).

Завдяки такій інформації працівники встановлять окрему систему фізичних вправ, методи для оздоровлення, режим дня. А якщо відбудуться непередбачені ситуації, то буде надана правильно медичну допомогу.

В кінці медичні працівники заповнюють в довідці, які були проведені дії (оздоровчого і профілактичного характеру). Фіксують, в якому стані знаходиться здоров'я дитини і його вага. Після цього довідку кріплять до відповідної медичної карті.

У таборі зазвичай все розписано по хвилинах. Кожен день педагоги розкривають у дітлахів їх здібності й дарування. Так дитина не тільки оздоровиться, але і безпечно проведе канікули. Тому працівники табору повинні добре знати стан школяра. Для цього його потрібно відправити до невролога, стоматолога, дерматолога і хірурга. Також здається сеча і кров для аналізів.

Діє документ лише один триместр. Тому якщо ви запланували для дитини кілька таборів, то в кожному з випадків оформляється нова довідка. При цьому проходиться такий же ретельний огляд.

Важливо стежити за датою оформлення довідки, адже може бути так, що закінчиться її термін дії в той час, коли дітлахи будуть ще відпочивати в таборі.

Довідку повинен отримати кожна дитина. Відповідальне ставлення до її оформлення допоможе убезпечити дітей, як своїх, так і інших, від інфекційних захворювань. Адже всі батьки переживають про здоров'я своїх малюків, їх життя дуже цінна.

31 травня 2019, 00:05