Кошик (0)
0 грн

Масажери для ніг і стоп який вибрати

Масаж - це унікальний засіб від багатьох захворювань і недуг. Те що масаж корисно використовувати в лікувальних цілях і для профілактики хвороб відомо давно і давно використовується як ефективний метод зміцнення організму, підняття імунітету і іншого.

Правильний масаж може зробити фахівець з відповідною кваліфікацією, практикою і досвідом роботи.

Для щоденної допомоги і підтримки для масування проблемних зон у пацієнта придумують різні масажери. Вони бувають і ручні і механічні та електричні. При бажанні можна знайти масажер для будь-якої ділянки тіла в магазинах медтехніки.

Масажери для ніг і стоп

Зараз такі масажери набирають популярність як серед старших людей так і молодих. Сидячий спосіб життя, високі підбори причини набряків ніг ​​у молодих людей. У старших людей вени працюють гірше, тонус м'язів знижений, що впливає теж на набряклість, порушення лімфовідтоку та інші причини відчуття дискомфорту і втоми в ногах.

Масажер для ніг допоможе в боротьбі з цими проблемами. А щоденні сеанси масажу ніг навіть можуть вирішити такі проблеми зі здоров'ям, як набряклість, біль і важкість у ногах, вони знімуть втому і напругу, допоможуть відновити тонус м'язів, поліпшивши при цьому живлення тканин киснем.

Також при впливі масажером на стопи активується безліч фізіологічних точок на стопах, які відповідають за поліпшення загального імунітету організму, зникає безсоння.

Для того, щоб правильно обрати масажер для ніг потрібно визначитися з терапевтичним ефектом, який ви хочете досягти.

Який масажер для ніг краще купити:

Визначтеся з бажаним результатом

Ознайомтеся з інформацією коли масаж протипоказаний: наприклад для людей хворих на діабет не рекомендується здавлючий ефект, якщо є пухлини то не можна прогрівати зону впливу.

Вивчіть вплив апарату, який збираєтеся купити, і який вплив він здійснює.

Роликовий масажер

Впливає безпосередньо на стопи. Такий вплив знімає втому, спеціальні масажні диски активують всі рефлекторні зони на стопах. Процедура приємна і крім позитивного впливу на ноги знімає нервову напруженість, позитивно впливає на внутрішні органи.

Інфрачервоний масажер для ніг і стоп

Такий масажер для ніг глибоко прогріває кінцівки тому покращується кровотік. Також у таких масажерів можна обрати різновиди масажних рухів.

Пневмомассежер

Такий масажер для ніг повільно і поступально здавлює і послаблює кінцівку подушками які надуваються і здуваються. Такий тип масажу хороший для лімфодренажного ефекту.

Вібромасажер

Техніка вібромасажу була однією з перших за допомогою якої працювали всі масажери. Вібрація легко і швидко знімає затиски ніг.

Точковий масаж

Най точніший і дуже дієвий масаж, про що свідчать безліч відгуків користувачів. Такий масаж дозволяє опрацювати навіть дрібні спазми м'язів і впливає на організм позитивно. Найкраще такий масаж зробить масажист. Але також є і масажери для стоп з можливістю вузько зонального натискання.

Пневмороликовий масажер

Найновіша модель. Такий масажер впливає подвійно. Він рухомими роликами масажує стопи, і паралельно пневмоподушки діють поступально стискаючи і послаблюючи на стопи та ікри.

15 липня 2019, 00:07