Кошик (0)
0 грн

Як застосовувати аплікатор Ляпко з максимальною користю?

Ляпко як користуватись всі поради

Щоб максимально швидко досягти бажаного ефекту з Ляпко, слід:

  • З граничною точністю обчислити зони впливу, режими і методи впливу
  • Вірно лягти на аплікатор (килимок) Ляпко.

Вироби аплікаційного характеру Ляпко (або аплікатори Ляпко) – еластичні пластини і валики, для їх виготовлення використана спеціальна медична гума. На зовнішній частині розміщені в заданому порядку фіксовані голки.

 

В ефективний рецепт одужання слід додати хребетну область. Додаткові ділянки тіла потрібно залучити тоді коли немає можливості використовувати головну зону. Такі зони розташовані найчастіше в протилежній стороні від головної. Для підвищення медичного впливу необхідно додати в список впливу симетричні частини здорової сторони.

 

Вчимося правильно укладатися на килимок (аплікатор) Ляпко. Необхідно рівномірно розподілити вагу тіла по всій площині аплікатора. Чи не розкладайте килимок Ляпко на гладкою, без вад, поверхні. Для точного розкладання намагайтеся максимально точно штучним способом створити вигини хребта в шийному відділі і поперековому. Візьміть для цього жорсткі диванні подушки і складені роликами рушники.

 

Будьте готові, що відразу килимок Ляпко викликатиме досить неприємні відчуття - ви відчуєте свербіння, поколювання: все залежить від рівня вашого больового порогу. Поступово вони трансформуються в більш розслаблюючі - з'явиться відчуття, розслабленості, сонливості, розіллється хвиля тепла по тілу. Нерідко після того як людина полежить на цьому килимку, міцно засинає.

 

Пам'ятайте, що якщо у вас з'являються дискомфортні відчуття після того як ви лягли на аплікатор Ляпко і тривають вони понад чверть години, встаньте з виробу і спробуйте скористатися ним пізніше. Спробуйте ще раз, тільки захопіть область менше. Причинами дискомфорту можуть бути - невірне розташування лікувального виробу, нерівномірний розподіл навантаження, сповзання з голок, травмування шкіри. Виникли схожі відчуття? Негайно підніміться над виробом, помістіть під коліна пружний валик, а тепер приляжте на аплікатор Ляпко.

 

Скільки необхідно лежати на аплікаторі?

 

Оптимальний період роботи лікувального аплікатора підбирається в кожному випадку під потреби людини. При різких больових відчуттях, підвищенні тиску, дратівливості, мігрені, поганому сні слід використовувати килимок Ляпко після обіду і навіть на ніч. Час дії - від 15 хвилин до півгодини.

 

При зниженні тиску, сонливості, слабкості бажано проводити оздоровчі процедури вранці або до обіду. Тут не слід впливати килимком на хворе місце більше 10 хвилин. Використовувати аплікатор Ляпко варто близько 2 тижнів - так ви пройдете повноцінний оздоровлюючий курс, після закінчення місяця сеанси можна повторити.

 

Навіть якщо ви не страждаєте явно вираженими болями в будь-якому органі, аплікатор можна задіяти для поліпшення тонусу організму.

 

Аплікатор (килимок) Ляпко - загальні поради по використанню

 

При явно вираженому остеохондрозі, на килимок Ляпко слід лягти спиною або допускається розташувати виріб по всій поверхні шийного відділу, спини та попереку.

 

Якщо ви страждаєте головними болями, болями в шийному відділі, плечовому суглобі, в областях серця, в верхніх і нижніх відділах грудної клітки, аплікатор Ляпко слід покласти під голову або шию, верхні і нижні відділи грудної клітини. Можна посилити дію, підклавши килимок під руки або ноги.

 

Якщо вас турбують проблеми з шлунково-кишкового тракту, печінкою, нирками, аплікатором можна впливати в область поперекового відділу. Для посилення ефекту допускається покласти килимок або аплікатор на живіт і притиснути невеликим вантажем.

 

Якщо викликають занепокоєння больові відчуття в паховій області, в крижах, попереку і нижніх кінцівках, килимок Ляпко можна використовувати, укладаючи його на поперекову зону, область крижів і сідниць, зону паху.

 

Якщо ви отримали забиття, перелом чи іншу схожу травму, можна покласти аплікатор Ляпко на хребет. Слідкуйте, щоб частина хребта відповідала сегментарній іннервації пошкодженої кінцівки. Тримайте килимок півгодини, а потім перемістіть поруч з пошкодженим місцем.

 

У вас було хірургічне втручання? Для відновлення повноцінного функціонування кишечника лікувальний аплікатор можна укласти трохи вище або нижче місця резекції.

 

Коли спостерігаються порушення в області тазових органів, болі при сечовипусканні, при виникненні запальних процесів у матці, придатках, сечовому міхурі, аденомі простати, килимок Ляпко можна підкласти під сідниці або поперек.

 

При виникненні різних застуд, регулярних запаленнях легенів, бронхів - аплікатор можна задіяти як прогріваючий засіб. Килимок Ляпко накладають в область спини, шийну зону, передню частину грудної клітки.

 

Тим, хто страждає на бронхіальну астму можна також зняти напад, скориставшись лікувальним засобом. Аплікатор фіксують на шиї або комірцеву зону, дозволено задіяти апплікаторний пояс. Необхідно здійснювати притискаючі рухи і стримувати дихання за способом Бутейко.

 

Нежиті, напади алергії чи застуди - необхідно прилягти на аплікатор Ляпко потиличної зоною. Менший за розміром подібного виробу розмістіть на рівні гайморових пазух і ритмічно здавлюйте.

 

Страждаєте панкреатитом, виразкою шлунка та іншими схожими недугами - розмістіть лікувальний килимок на нижню частину грудини або поперековий відділ.

 

Варикоз також можна перемогти, якщо мова йде про нижні кінцівки: розмістіть килимок на область грудної клітки справа на 15-20 хвилин.

 

Схуднути з аплікатором можна і потрібно. Необхідно прикладати килимок до зон основного скупчення жирових відкладень на 5-7 хвилин, а в підсумку покласти на поперековий відділ на 20 хвилин.

 

Токсикози в першому триместрі вагітності мінімізують, якщо задіяти аплікатор на область грудної клітини, верх поперекового відділу на 15 хвилин і верх живота не більше 15 хвилин.

 

Бажаєте якомога довше годувати малюка грудьми? Стимулюйте верхній і середньо-грудний відділ спини, прикладаючи аплікатор по 15 хвилин від 1 до 3 разів на день.

 

Для індивідуального підбору потрібного Вам аплікатора телефонуйте нашим фахівцям.

 

14 грудня 2016, 00:12