Кошик (0)
0 грн

Лабораторні шафи виготовлення під ваші розміри

 

Лабораторні шафи невід'ємна частина будь-якого медичного закладу а саме лабораторії. Лабораторні шафи призначені для зберігання хімічних реактивів, лабораторного посуду, балонів, спеціального приладдя тощо. В залежності від лабораторій, які займаються дослідженням різних біоматеріалів, шафи повинні бути різні.

Шафи які ми виготовимо для вас під замовлення будуть виглядати сучасно, будуть ергономічні, надійні і функціональні. Матеріал з якого ми їх виконуємо - ДСП, ДВП. Колір обговорюється, також як і розміри.

 

Наприклад лабораторні шафи для гістологічних блоків. Тут важливою характеристикою є те, скільки таких блоків повинно поміститися в одину шухляду, і розраховується загальна кількість блоків яку шафа повинна вміщувати. Від цього може залежати висота і ширина лабораторної шафи.

 

Або наприклад лабораторні шафи для гістологічних препаратів, в яку може поміститися 70000 предметних скелець для мікроскопів.

 

У кожній лабораторії присутня окрема лабораторна шафа для сушіння цих же предметних скелець.

 

Лабораторна шафа для предметних скелець

Лабораторна шафа для предметних скелець

 

Залежно від того, що зберігається у шафі, будуть варіюватися розміри шухлядок. Наприклад, якщо лабораторія буде там тримати пробірки то висота кожної буде більша ніж шухлядки в яких тримають реактиви, адже це зовсім різні ємності.

 

Також можливо зробити комбіновану шафу, в різних частинах якого будуть зберігатися різні матеріали.

 

Для того що б замовити ергономічну і якісну лабораторну шафу вкажіть усі необхідні розміри. Після чого наші майстри із вами зв'яжуться і уточнять всі деталі. Або відразу телефонуйте за телефонами: +38 095 133 35 54, +38 067 715 67 52 компанія МЕГА-СПЕКТР, Луцьк, Україна.

13 січня 2017, 00:01