Кошик (0)
0 грн

Як вибрати стоматологічну клініку в Києві?

Кожній людині знайомий вислів: «Посмішка подовжує життя». Але іноді люди соромляться посміхатися: на жаль, здоровими зубами може похвалитися не кожен. Але ж зберегти їх у відмінному стані і придбати гарну посмішку не так складно - досить регулярно відвідувати стоматолога.

Щоб знайти хорошу стоматологічну клініку в Києві з доступними цінами, потрібен час. Але жителям української столиці в цьому плані пощастило. У Печерському районі Києва відкрито центр New Smile. У ньому трудяться люди з золотими руками - досвідчені лікарі, справжні професіонали своєї справи.

Історія і переваги клініки
Керує центром український стоматолог Андрій Пешко. Трудова діяльність доктора почалася в 2003 році, коли він працював в звичайному зуболікарському кабінеті. Пацієнти оцінили високу якість послуг і уважне ставлення лікаря, і він швидко набув широкої популярності.

В даний час New Smile - передовий медичний центр, оснащений сучасним обладнанням. Тут виявляються різні види послуг з лікування зубів і порожнини рота, а застосовувані технології відповідають світовим стандартам. Звертаючись до клініки, люди переконуються в тому, що стоматологія може бути безпечною і безболісною.

Особливості роботи New Smile
Пріоритетним напрямком діяльності клініки на Печерську є естетична і дитяча стоматологія. Всього за кілька днів тут допоможуть позбутися від щілин і нерівностей, приховати плями і відколи на зубах і зробити посмішку ідеальною.

Великим попитом у клієнтів користуються і інші послуги центру:

Діагностика та терапевтичне лікування.
Протезування і імплантація зубів.
Хірургічне лікування.
Профгігієни і профілактика захворювань порожнини рота.
Кожен пацієнт New Smile, будь то офісний працівник, продавець або директор великої компанії, отримує максимум уваги з боку фахівців. Андрій Пешко вимагає від своїх співробітників, щоб лікування проводилося з урахуванням думки і побажань клієнтів.

Результат не забарився: люди знають клініку, задоволені якістю послуг і спокійно довіряють своє здоров'я її лікарям. Це стосується і маленьких пацієнтів, які без страху лікують зубки в New Smile.

За словами доктора Пешко, за свій солідний стаж роботи він позбавив від болю і естетичних недоліків зубів тисячі людей. Що стосується концепції роботи, вона спрямована на комплексне обслуговування клієнтів. Адже зубочелюстная система - складний організм, в якому все взаємопов'язане.

Якщо раніше краса зубів була виключно природним даром, то зараз сліпуча посмішка доступна будь-кому. Виконати реставрацію зубів, виправити порушення прикусу і вирішити інші проблеми обов'язково допоможуть в клініці.

12 червня 2019, 00:06