Нам, як компанії, яка працює заради здоров'я клієнтів, страшно про це говорити але все ж, ми зобов'язані поділитися інформацією як необхідно зробити все вірно. Як наші клієнти, так і співробітники стикаються в бесіді з майстром манікюру, і навіть власниками манікюрних салонів з питанням:
- «Та зараз ніколи, всі поспішають. При клієнті «Побризкали» інструмент. Ось і вся дезінфекція»
І це в салонах краси!
Такий підхід не дуже радує, правда? А когось і лякає навіть.
Давайте розберемося по порядку:
Всі процеси очищення, дезінфекції, стерилізації та догляду за манікюрним інструментом повинні зводитися не до відмовки браку часу,лінощів або завантаженості майстра, а до одного - поваги до здоров'я клієнта і майстра!
Якщо у власника манікюрного салону немає часу, або він не є фахівцем у цій галузі, або навіть не намагається вникнути в суть питання, то майстер манікюру повинен розуміти, що «краса врятує світ» та хворій людині краса другорядна. Відповідно, вся відповідальність, та ініціатива за дотриманням правил гігієни поверхонь, стерилізації манікюрного інструменту, та рук лежить на ньому. Хоча в успішних салонах, саме директора піклуються про всі процеси, оскільки розуміють що клієнти зараз дуже вимогливі.
Якщо ж працювати не обробленим відповідним чином манікюрним інструментом, то майстер піддає і себе і клієнта до ризику. Передатися через не дезінфікований інструмент може гепатит, грибок нігтів, ВІЛ, герпес.
Погодьтеся краще все ж з манікюрного салону йти тільки з гарними нігтями, без усіляких «сюрпризів».
Розглянемо як правильно проводити стерилізації манікюрного інструменту, що б захистити себе, клієнта, репутацію салону і відповідно бізнес.
Для чого вона потрібна і коли її застосовувати.
Потрібна для того, що б зинищити, або ж придушити тимчасову мікрофлору (всі види мікроорганізмів в залежності від захворювання), яка постійно є на шкірі. Оскільки руки весь час знаходяться в контакті з чим-небудь.
Обробка шкіри: нанести антисептик на долоні внутрішню і тильну сторони і втирати, важливо не упустити пальці, шкіру біля нігтів. Якщо клієнт заражений якимось вірусом то дану процедуру повторити двічі. Втерти до повного висихання, і не змивати. В цьому допоможе антисептик для рук DETRO DERM або антисептик для рук DETRO DERM SOFT. Виробника Детрокс.
Рекомендації:
Збереження шкіри рук і захист від пересихання:
Зволожуючий крем для нормальної шкіри DETRO LOTION підходить для рук, які часто миють, і для нормальної шкіри. Завдяки безмасляної структурі дає відчуття комфорту. Усуває пошкодження, викликані роботою і втомою рук, при щоденному використанні захищає шкіру.
У разі пошкодженої шкіри у майстра, він повинен користуватися одноразовими латексними рукавичками.
Завжди потрібно пам'ятати, що на поверхні на яку покладе свої руки поточний клієнт, деякий час назад були руки попереднього клієнта. Також в повітрі літає багато усіляких спор і вірусів. Тому перед початком роботи майстер повинен обробити поверхню перед роботою. Для цього виробних антисептиків Detrox рекомендує AKASPRAY антисептик для поверхонь на основі спирту або AKASPRAY TÜCHER дезинфікуючі серветки для поверхонь.
До поверхонь які потрібно обробляти відносяться:
Всі інші інструменти, повинні проходити більш серйозну дезінфекційну процедуру.
ПАМ'ЯТАЙТЕ про те, що далеко не кожен клієнт салону краси зізнається Вам, що у нього якесь небезпечне для оточуючих захворювання, тим більше, він може про це і не знати.
Після того, як манікюр/педикюр зроблений, весь інструмент, яким здійснювалася обробка, який контактував зі шкірою і нігтьовими пластинами клієнта повиннен пройти дезінфекційну обробку - стерилізацію манікюрного інструменту.
Для здійснення цього процесу необхідно мати спеціальний контейнер і розчин.
|
|
Контейнери для стерилізації манікюрного інструменту:
Для обертового інструменту використовують контейнери невеликого об’єму докладніше тут.
Дезинфікуючий розчин для інструментів:
Всіма цим параметрам відповідає DETRO CID ENZYM ензиматичний очищуючий розчин для інструментів або AKADENT EXTRA розчин для попередньої обробки інструментів.
Використовується за попереднього очищення та дезифекції інструментів способом замочування або в УЗІ мийках.
Пам'ятайте інструменти повинні бути повністю сухими. Вилучити їх з шафи потрібно після охолодження в ньому, використовую пінцет.
Замовити автоклав і сухожарову шафу можна у нас.
Важливо:
Якщо ви не поклали інструмент відразу після використання в контейнер з дез. розчином, а просто залишили десь на підносі, то Ви свідомо направляєте свої дії на зараження навколишнього середовища. Інфекції, бактерії і спори розпорошуються і поширюються в повітрям і водою, осідають на руках, в раковині, на підлозі, створюючи умови для повторного інфікування.
Для замовлення засобів для стерилізації манікюрного інструменту рекомендовано використовувати антисептики Детрокс.