Як збити температуру, якщо у вас захворіла дитина. Чи не можете визначитися з підбором препарату або ж хочете спробувати методи народної медицини?
Велика кількість видів жарознижуючих препаратів для дітей, різні виробники і вітчизняні та імпортні, дорогі і не дуже в інтернет аптеках з низькими цінами. У деяких онлайн аптеках низькі ціни обумовлені відсутністю офлайнових точок продажів, а значить - відсутністю витрат на оренду приміщення, заробітної плати провізорів та ін.
Розберемо з вами всі види жарознижуючих препаратів для дітей. Які жарознижуючі препарати рекомендую педіатри. І на основі цієї статті Ви зможете зробити для себе висновки і визначитися, які препарати допоможуть Вашій дитині.
Народна медицина - це той вид, який використовувався нашими бабусями. Він допоможе тільки не набагато збити температуру або не давати їй підвищуватися. Але якщо у вас немає під рукою препаратів, то можна спробувати і цей вид до приїзду лікаря або швидкої допомоги. Можете обтирати ніжки дитини спиртом, прикласти на лоб вологу ганчірку, давати пити більше води.
То який же вид препарату підійшов саме вашій дитині? Давайте подивимося на їх плюси і мінуси.
Cуспензії
Плюси - прості у використанні, приємні на смак, можна застосовувати з 3-х місяців. Швидко збивають температуру.
Мінуси - не застосовується при блювоті.
Таблетки
Плюси - зручні дітям у використанні з 3-х років.
Мінуси - не застосовуються для дітей більш раннього віку.
Ректальні свічки
Плюси - прийом з народження, ефект після 44-50 хвилин, легко вводиться, зручно застосовувати коли дитина спить. Не минає через стравохід, немає барвників.
Мінуси - не застосовується при рідкому стільці.
Який же вид препарату вибрати?
Якщо у вас новонароджена дитина захворіла, то звичайно ж будуть зручні Вам свічки, після 3-х місяців зручніше буде застосовувати суспензії, у дітей до цього моменту починається рефлекс ковтання, а таблетки звичайно ж буде зручно застосовувати дітям більш старшого віку або дорослим.
Народна медицина вам тільки допоможе ненадовго лише для підтримки організму. Краще завжди звертайтеся до педіатрів або на швидку. Перед застосуванням будь-якого препарату проконсультуйтеся з лікарем.
Тепер у Вас є уявлення про види жарознижуючих препаратів, який препарат в якому віці дається і буде зручний Вам і вашій дитині.
А краще нехай наші діти не хворіють!