Кошик (0)
0 грн

Антисептики для рук: як вибрати?

В умовах активної боротьби з вірусами, які поширюються у навколишньому середовищі, варто пам'ятати, що чисті руки запорука здоров'я.

Простота використання антисептика для рук зробило його популярним. Різноманітні форми випуску дозволили розміщувати антисептики для рук як на стаціонарних місцях (стійках, підставках, столах), також антисептики для рук стали мобільними завдяки маленьким формам випуску 100 мл, які зручно носити в сумочці, возити з собою в машині, загалом використовувати у будь-якому місці.

Як вибрати антисептик для рук:

  • Потрібно прочитати склад.
  • Ознайомитися з описом спектра дії на мікроби. Різні антисептики знищують різні групи бактерій.
  • Важливо використовувати антисептик для рук правильно, адже час є важливим фактором для правильної дії антисептика.
  • До складу ефективного антисептика для рук має входити щонайменше 60–80 % ізопропілового чи етилового спирту.

В інструкції із застосування варто звернути увагу на час впливу та кількість знезаражувального засобу, який потрібен для одноразової обробки рук. Обробка антисептиком для рук охоплює скрупульозну обробку шкіри між пальцями, кінчиків пальців. Потрібно втирати дезінфікуючий засіб до повного висихання, але не менше 30 секунд. В інструкціях до деяких шкірних антисептиків для рук є рекомендації проводити цю процедуру кілька разів і не менше 2 хвилин, щоб убити всі віруси. Все залежить від умов застосування та завдань, які ставляться.

Так компанія МЕГА-СПЕКТР пропонує антисептики для рук Турецького виробника Detrox (Детрокс) які досліджені та мають склад один із най інноваційніших:

Також у компанії МЕГА-СПЕКТР можна купити наступну продукцію виробника Детрокс:

Телефонуйте і наші менеджери завжди допоможуть із вибором.

19 січня 2022, 00:01