Кошик (0)
0 грн

Інвентар для клінінгу

Кажуть, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять. Це, звичайно, так, але своєчасне прибирання ніколи ще не шкодило. Навпаки, якщо ретельно прибрати приміщення, особливо це стосується медичних установ, і продезінфікувати його як слід, то чистим воно буде залишатися набагато довше. Якщо ж це громадське приміщення, то прибирати його треба, як мінімум, два рази на день. Адже різні бактерії є навіть тоді, коли ми їх не бачимо.

 

Якщо ви хочете, щоб ваш заклад завжди був в чистоті, приємно пахло і було врятоване від різних шкідників, то вам обов'язково знадобиться хороше, професійне обладнання для клінінгу.

 

У каталозі компанії «Мегаспектр» представлені лише якісне обладнання для клінінгу. Тут ви знайдете швабри з плоскими і мотузковими мопами, візки для прибирання приміщень, диспенсери-дозатори для рідкого мила, диспенсери паперових рушників, засоби дезінфекції та миючі засоби.

 

Обладнання для клінінгу, яке ви знайдете тут, відмінно підійде як і для домашнього прибирання, так і для прибирання громадських організацій. Всі товари виробляються з якісних матеріалів, тому вони не будуть шкодити довкіллю. Таке обладнання для клінінгу і миючі засоби можна використовувати навіть в школах і дитсадках, адже вони неймовірно якісні.

 

Також ви можете бути впевнені в надійності і довговічності устаткування. А ще вас неодмінно порадують доступні ціни та професіоналізм наших менеджерів.

15 вересня 2014, 00:09